Stolek na servírování Hello Kitty Écoiffier s čajovou soupravou s 35 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský servírovací stolek Hello Kitty s čajovou soupravou je krásný a elegantní servírovací stolek pro všechny holčičky, které si chtějí udělat vlastní posezení u čaje a obsloužit své nejlepší kamarádky v stylovém servírovacím vozíku v designu Hello Kitty. Dětský vozík na servírování je vyroben z kvalitního a na dotek příjemného plastu, který je zároveň odolný a dlouho vydrží. Servírovací stolek splňuje evropské standardy a certifikáty bezpečnosti a kvality hraček pro vaše nejmenší. Rozměry servírovacího stolku pro děti jsou 37*25*36 cm. Součástí vozíku na servírování je i 35 krásných doplňků, které příjemně ladí s celým designem servírovacího vozíku pro děti.

Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší. Se servírovacím vozíkem Hello Kitty se vaše malé princezny mohou naučit, jak správně obsluhovat hosty a naučí se být těmi nejlepšími domácími hostitelkou. Dětský servírovací stolek je ideálním doplňkem pro všechny holčičky od 18 měsíců. Dětský servírovací stolek Hello Kitty má moderní design a je celý laděn ve stylu známé a oblíbené kočičky Hello Kitty. Servírovací vozík je postaven na kolečkách, takže se velmi jednoduše posouvá a zároveň i stabilně stojí. Vozík na servírování pro děti má růžovou barvu, která je kombinovat s bílou. Obsahuje horní a dolní přihrádku, do které si vaše dětičky mohou naskládat nádobí a jiné doplňky.

Servírovací stolek tvoří čajová souprava, která je celá laděna v růžových, červených a oranžových odstínech a obsahuje 4 červené hrnečky s podšálkem, krásný a velký oranžový čajník, malou konvičku, cukřenku a krabičku se sušenkami, které neodmyslitelně patří k posezení u čaje. Kromě toho se na dětském servírovacím stolku nacházejí i 4 červené talířky, 4 pohárky bez ouška růžové barvy a příbory, který obsahuje 4 vidličky, 4 nožíky a 4 čajové lžičky. Všechny dětské nádobí jsou doplněny o roztomilé obrázky kočičky Hello Kitty a krásné spolu barevně ladí. Každý doplněk má na servírovacím stolku své místo. Servírovací stolek Hello Kitty je vhodný pro všechny holčičky, které chtějí mít vlastní servírovací soupravu a chtějí připravit nezapomenutelné posezení pro své kamarádky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu37*25*36 cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Hmotnost1,1 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné