Rudl s nářadím a helmou Mécanique Écoiffier a 13 doplňky

Popis produktu

ÉCOIFFIER dětský rudl s nářadím Mécanique je propracovaná a praktická hračka pro malého kutila, který se rád hra s nářadím a tvoří nové věci. Rudl stojí na dvou kolech, které se snadno otáčejí, a proto se snadno přenáší. Kutil si ji tak může brát všude s sebou. Celá rudl, včetně všech doplňků, je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, který dlouho vydrží a je příjemně sametový na dotek. Ručka na tažení je pro malé dítě snadno uchopitelná.

Doplňky jsou tvořeny pracovním nářadím, které je vytvarované pro malou dětskou ručičku a dítě jej tak bude umět správně uchopit a hrát se s ním. Rudl má i odkládací box, kde si může dítě nosit hračky, nebo si tam schová nářadí, které je tvořeno kladívkem, šrouby, destičkami na montování, maticemi, kombinačkami, šroubovákem, francouzským klíčem a dokonce i helmou, se kterou se dítě bude cítit jako skutečný domácí kutil.

Vše je provedeno v pěkné žluté a červené barevné kombinaci, která působí velmi svěže a hravě. Dítě si může libovolně pomocí nástrojů vytvářet různé tvary a rozvíjet tak svou fantazii, jemnou motoriku a manuální zručnost, která je u dětí velmi důležitá. Hračka je z dílny francouzské společnosti ÉCOIFFIER, která splňuje nejpřísnější evropské standardy. Vhodná je pro děti ve věku od 2 let. V případě potřeby se dá snadno schovat. Její rozměry jsou 29,5*26,5*56,5 cm.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29,5*26,5*56,5 cm
Rozměry balení29,5*26,5*56,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...