Piknikový set Écoiffier s prostíráním s 23 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský piknikový set je ideálním doplňkem pro všechny holčičky, které milují pikniky v přírodě či na zahrádce a chtějí mít svůj vlastní piknikový set plný nádobí a dobrot. Pikniková souprava pro děti má krásnou červenou barvu. Dětský set na piknik je vyroben z kvalitního plastu, který je charakteristický vysokou odolností a kvalitou. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou produkce kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti.

Dětský piknikový set splňuje evropské standardy pro kvalitu a bezpečnost hraček pro děti. Dětská sada na piknik je určena hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Obsahuje 23 doplňků, které zpříjemní a usnadní každý piknik v přírodě či zahrádce. Rozměry dětského piknikového setu pro děti jsou 18*18*29 cm. Piknikový set pro děti je zabalen v průhledném plastovém obalu, ve kterém jsou naskládané všechny krásné doplňky na piknik. Součástí výbavy dětského piknikového setu jsou talířky, příbory, pohárky a plech na pečení.

Kromě základního nádobí na piknik se v piknikovém košíku nacházejí i potraviny jako pečené kuřátko, bageta, koláčky, rajčata, kečup, ovoce, vajíčka a zmrzlina. Dětský piknikový set je ideální nejen na odpolední výlet a piknik v přírodě, i do každé dětské kuchyňky. Dětská pikniková souprava plná dobrot bude krásným doplňkem na každém odpoledním pikniku, který si vaše malá princezna může užít se svými kamarádkami. S dětským piknikovým setem se vaše děťátko učí pohostinnosti, ale i správnému stolování.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu18*18*29 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Hmotnost0,63 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné