Stavebnice Abrick dopravní letadlo Écoiffier od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - dopravní letadlo je určena pro všechny, chlapce či dívky! Set s dopravním letadlem obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Obrovské letadlo, schůdky, letušku a pilota a různé jiné. 30 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic ÉCOIFFIER Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 52*54*24 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma ÉCOIFFIER je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 39€ CZ
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*54*24 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost1,09 kg
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha