Stavebnice Abrick - safari avion Écoiffier od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - safari park s letadlem je určena pro všechny, chlapce či dívky! Safari park s letadlem obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Krásné velké letadlo, safari autíčko, čtyřkolku, různá zvířátka, panáčky a různé jiné. 67 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic ÉCOIFFIER Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 67*60*24 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma ÉCOIFFIER je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu67*60*24 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Hmotnost1,32 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné