Miska se salátem 100% Chef Écoiffier s olivovým olejem od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská mísa se salátem 100% Chef je krásným a velmi užitečným doplňkem, který je vhodný do každé dětské kuchyňky. Mísa se salátem pro děti s doplňky je vyrobena z kvalitního plastu, který je vysoce odolný a bezpečný pro děti. Dětská mísa se salátkem je vhodná pro všechny dětičky od 18 měsíců, které si chtějí připravit chutný a zdravý salátek podle své vlastní receptury. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou produkce kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti.

Rozměry produktu jsou 15*15*8 cm. Dětská miska se salátem a doplňky pro děti splňuje všechny evropské standardy kvality a bezpečnosti hraček pro vaše děti. Dětská mísa má krásnou zelenou barvu a je doplněna o bílé tečky, díky kterým celý set působí nejen svěže a zdravě, ale i vesele. V dětské misce se nacházejí 3 kusy zeleného a zdravého salátku, malá červená rajče a žampion. K salátku bezpochyby patří i lahvička se zdravým olivovým olejem, který dodá salátku specifickou a výraznou chuť.

Doplňky do salátku si vaše děti mohou namíchat podle své fantazie a chuti. K dětské soupravě jsou přibaleny i 1 červená naběračka a 1 červená obracečka na salátek. S dětskou mísou se salátem a doplňky můžete vaše děti vést ke zdravé životosprávě a mohou získat základní znalosti a dovednosti při přípravě zdravého a chutného salátku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*15*8 cm
Rozměry balení40*30*20 cm
Hmotnost0,10 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné