Cukrářský set na pečení Hello Kitty Écoiffier 17 ks od 18 měsíců

Popis produktu

ÉCOIFFIER cukrářský set na pečení je pěkná sada plastových pomůcek na moučníky vhodná pro dívky od 18 měsíců. V balení naleznete spolu 17 nezbytných potřeb pro každou malou cukrářka či Pekárka, například misku, vajíčka, mouku, mléko, cukr, formičky na vyřezávání a podobně. Motiv Hello Kitty se bude líbit každému holčičce, všechny doplňky umožňují opravdu realistické moučníky a podněcují fantazii dětí.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně. Dále se prostřednictvím soupravy na pečení rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny holčičky, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, motiv kočičky zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do dívčího dětského pokoje.

ÉCOIFFIER je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. ÉCOIFFIER splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky ÉCOIFFIER vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský ÉCOIFFIER s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*30*12 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,34 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...