Odrážedlo Maxi Abrick Écoiffier kamion s přívěsem a 13 kostek fialové od 12 měsíců

Popis produktu

Écoiffier odrážedlo pro děti Maxi Abrick je dětský kamion v krásné fialovo-červené barvě. Kamion na odrážení má usměvavou milou tvář, která na děti působí pozitivním dojmem. Má žlutý volant, kterým dítě řídí svou jízdu a cítí se při tom jako opravdový řidič. Dětský kamion je vybaven přívěsem s kostkami, který se dá odpojit. Obsahuje 13 kusů kostek, které jsou uloženy na vlečce s příklopem. Z kostek si děti mohou stavět všelijaké stavby a rozvíjet tak svou fantazii. V odpojovací přívěsu si dítě může převážet i jiné hračky nebo různé jiné poklady a cennosti. Dětské odrážedlo je vhodné pro děti ve věku od 12 měsíců do 36 měsíců.

Dětské odrážedlo má dokonale ergonomicky vytvarované sedátko, pro potřeby a maximální pohodlí nejmenších dětí. Dítě na autíčku sedí nejen pohodlně, ale i bezpečně. Dítě si jízdou na kamionu posiluje svaly na nohou, rozvíjí své pohyboé a motorické dovednosti. Odráží se nohama a přidržuje se volantu, který ovládá přední kola. Je to naprosto ideální odrážedlo pro děti, které milují pohyb a hodiny plné zábavy. Má lehce pohyblivé kola, která zajišťují hladkou jízdu. Rozměry odrážedla pro děti jsou 83*30*31 cm. Volant odrážedla má vůli do stran 30 °.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Ecoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83x30x30 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Hmotnost2,55 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné