Stavebnice Sladký domek Abrick Écoiffier 56 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice pro děti Sladký domek Abrick je krásný dvoupatrový domek pro dětičky v něžné růžové barvě, který upoutá pozornost všech malých holčiček. Domek se dvěma ložnicemi, jídelním koutem a obývacím pokojem se sedací soupravou poskytuje široký prostor pro uplatnění dětské fantazie, kreativity a hry dětí. Dvě ložnice na patře jsou vybaveny nábytkem a stěny mají zdobené zářivými obrázky, takže připomínají skutečné obytné místnosti domu. V přízemí se nachází jídelní kout se stolkem a dvěma židlemi v bleděmodré barvě. Vedle jídelní části se nachází obývací místnost s gaučem, dvěma křesly a stolkem. Letní idylku spojenou s odpočinkem vytvářejí dvě zelená lehátka pro odpočinek, slunečník, gril a velký zelený kaktus.

Ve stavebnici se nacházejí i 3 postavičky, pejsek a zelené autíčko. Celkem obsahuje dětská stavebnice Abrick až 56 dílků různých velikostí, tvarů a barev. Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Abrick stavebnice pro dívky se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier, a tak se více druhů stavebnic může poskládat do jednoho velkého setu a děti si mohou vyskládat vlastní pohádkové městečko. Abrick kostky podněcují dětskou fantazii, kreativitu a rozvíjí jemnou motoriku dítěte. Rozměry stavebnice pro děti jsou 29,5*34*36 cm.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým jedinečným francouzským designem, ekologickou produkcí s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Bezpečné oblé tvary, přiměřená velikost kostek, figurek a jiných doplňků, veselé barvy a milé detaily dělají z Abrick stavebnic velmi oblíbenou dětskou hračku. Stavebnice pro děti je skvělým dárkem pro dívky od 18 měsíců.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29,5*34*36 cm
Rozměry balení59*39*52 cm
Hmotnost1,61 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné