Přebalovací stolek pro panenku Écoiffier se židlí, panenkou a 13 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Nursery přebalovací stolek pro panenku od francouzského výrobce Écoiffier je krásné pečovatelské centrum, které potěší všechny dívky od 18 měsíců. Stolek na přebalování panenky, jídelní židle na krmení, vanička se sprchou a mnoho dalších doplňků vytvářejí spolu úžasnou multifunkční hračku, se kterou se děti dokáží zabavit dlouhé hodiny. Přebalovací stolek s jídelní židličkou na krmení panenky je sladěný v jemných odstínech růžové a fialové barvy. Dívčí souprava pro hru s panenkou je kvalitní hračka od francouzského výrobce Écoiffier. Nohy stolu jsou oblé, podobně i všechny ostatní hrany této nadčasové hračky mají oblé hrany, a tak je hra dětí maximálně bezpečná. Rozměry stolku na přebalování a krmení Nursery jsou 78,5*57*46 cm.

Je to unikátní set hraček na zajištění dokonalého pocitu ze hry s panenkou. Součástí přebalovacího setu je i panenka, která je dlouhá 37 cm. Při hře s panenkou děti nejen napodobují dospělé, což má příznivý vliv pro jejich mentální vývoj, ale také se stávají více samostatnými. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, uspávají. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Écoiffier je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček. Plasty jsou kvalitní, odolné a zároveň lehké a jemné pro dětské ručky. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Stolek na přebalování s jídelní židlí na kolečkách a 13 doplňky nabízí vše, co dítě na hru s panenkou potřebuje. Každá malá princezna bude tuto jedinečnou hračku milovat.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu78,5*57*46 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné