Kočárek pro panenku Nursery Écoiffier hluboký oboustranný od 18 měsíců

Popis produktu

Kočárek pro panenku Nursery Écoiffier je krásný dárek pro každé malé děvčátko od 18 měsíců, které se rádo hrává s panenkami a touží po vlastním kočárku. Stabilní plastový kočárek s hlubokým dnem je vysoký 51 cm, vyznačuje se nízkou váhou a poskytne holčičkám dostatek prostoru pro pohodlné uložení panenky. Stylový kočárek nadchne každou holčičku pravým francouzským designem a barevným provedením. Tento multifunkční kočárek mohou malé maminky používat jako letní kočárek nebo plný kočárek, a to jednoduchým přehozením stříšky. Do kočárku se vejde panenka s výškou 32 cm.

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Když si s panenkou povídají, rozvíjejí se jejich komunikační a jazykové schopnosti, fantazie a kreativita. Hra s dětským kočárkem a panenkou u dětí rozvíjí pohybové dovednosti a motoriku, učí je odpovědnosti.

Kočárek pro panenky má celkové rozměry 45*32*51 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*32*51 cm
Celková výška51 cm
Rozměry balení80*60*33 cm
Hmotnost0,99 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné