Dudlíky Mon Grand Poupon Bebe Corolle 2 kusy pro 36 a 42 cm panenku od 24 měsíců

Popis produktu

Krásné dudlíky Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle potěší každé dítko od 24 měsíců, kterému ke hře s panenkou Corolle něco chybí. Díky těmto 2 dudlíkům bude hra s panenkou k nezaplacení a bude připomínat péči o skutečné miminko. Souprava jedinečných dudlíků obsahuje 2 dudlíky, jeden v růžové a jeden v modré barvě. Děti je díky tomu mohou střídat podle toho, co má panenka za oblečení. Dudlíky pro panenku Corolle s velikostí 36 cm a 42 cm přinesou panenkám krásné sny a každou hru vašeho děťátka pozvednou na vyšší úroveň.

Nádherné dudlíky Mon Grand Poupon Corolle mají dokonale propracované detaily, takže připomínají dudlíky pro skutečná miminka. Právě díky tomu bude péče o panenku Corolle nezapomenutelná a děti přiblíží světu dospělých. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Krásné dudlíky jsou díky prvotřídním materiálům příjemné na dotek a po každé stránce jsou přizpůsobeny věku dítěte.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek a doplňků Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení.

Vlastnosti

  • dudlíky pro panenku Corolle
  • růžový a modrý dudlík
  • od 24 měsíců
  • pro panenku s velikostí 36 cm a 42 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.