Dřevěný zmrzlinářský vozík Ice Cream Cart Tender Leaf Toys na kolečkách, 15 dílů s nanuky a zmrzlinou

Popis produktu

Dřevěný zmrzlinářský vozík Ice Cream Cart byl navržen špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a jemné růžové barvy na vozíku působí na děti příjemným, útulným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým zmrzlinářům dlouhá léta, využije ho i další generace dětí. Díky kolečkům si ho dětičky snadno přesunou na jakékoliv místo.

Originální zmrzlinářský vozík je vybaven dřevěnými zmrzlinovými kornouty, kopečky zmrzliny, 4 druhy nanuků, boxem na zmrzlinu, naběračkou a poličkou s otvory pro hotovou zmrzlinu. Děti si s touto vynikající sadou zahrají hru na povolání zmrzlináře, spolu se svými kamarády se naučí připravovat zmrzlinové kopečky do kornoutů a pochutnávat si na nanucích. Při manipulaci s dřevěnými dílky si procvičují jemnou motoriku. Při hraní na zmrzlináře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie vozíku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Vozík pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře se zmrzlinářským vozíkem s doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový zmrzlinářský vozík
  • 15 doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu38*20*31 cm
Celková výška38 cm
Rozměry balení20*15*39 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle15
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.