Dřevěný provazový žebřík Rope Ladder Outdoor Eichhorn přírodní 170 cm délka 60 kg nosnost

Popis produktu

Dřevěný provazový žebřík Rope Ladder Outdoor od německého výrobce Eichhorn představuje výborný dárek pro všechny neposedné děti od 3 let. Přírodní žebřík je vyroben z nejkvalitnějšího březového dřeva a pevného provazu, jeho celková délka dosahuje 170 cm. Maximální nosnost žebříku je 60 kg a tvoří ho 5 robustních dřevěných stupínků. Žebřík lze připevnit v zahradě na strom či prolézačku, je testován a certifikován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemný ošetřený povrch žebříku z přírodního dřeva poskytuje dětem ten nejlepší zážitek při lezení. Šplhání na žebřík představuje oblíbenou činnost pro každé dítě už od útlého dětství. Chlapci i dívky se učí udržovat rovnováhu a stabilitu, při lezení si procvičí svaly na rukou i nohou. Klasický žebřík Eichhorn je skladný, snadno jej s sebou vezmete i na výlet či dovolenou.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení8*13*33 cm
Celková délka170 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,63 kg
Nosnost60 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.