Dřevěný xylofon krokodýl Musictable Eichhorn s kladívkem 5 různých tónů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný xylofon Musictable od německé značky Eichhorn představuje vynikající hudební hračku pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Barevný dětský xylofon je vyroben z borovicového dřeva ve tvaru zeleného krokodýla, takže při hraní vykouzlí v pokojíčku vždy veselou atmosféru. Malí hudebníci a hudebnice budou mít při hře na xylofonu s 5 tóny k dispozici také praktické kladívko na procvičování. Díky této hudební hračce mohou objevovat svůj muzikální talent, vytvářejí své vlastní melodie, tříbí sluch, trénují rytmus a zlepšují si i jemnou motoriku.

Hudební hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Dřevěné hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho hudební talent, podporují zdravé sebevědomí a vedou jej ke kreativitě. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru dětí. Xylofon ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný xylofon ve tvaru krokodýla a kladívkem
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodný od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu36*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.