Dřevěný xylofon Confetti Mini Xylo Janod #VALUE! od 12 měsíců

Popis produktu

Janod malý dřevěný xylofon Confetti Mini Xylo je krásný hudební nástroj ze dřeva vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců. Dětský xylofon má bílou barvu s tečkovaným vzorem, jeho rozměry jsou 13,5*14,5*13,5cm. Spolu obsahuje 5 laděných dřívek a v balení naleznete i 2 paličky na hraní. Hudební nástroj ve velké míře ovlivňuje rozvoj hudebního cítění a smyslu pro rytmus, kromě toho zajistí obrovskou zábavu na dlouhé hodiny pro celou rodinu. Dále dětský xylofon podporuje i rozvoj kreativity, fantazie a představivosti, také buduje dětské sebevědomí a odvahu při vystupování. Dřevěný hudební nástroj pro děti je opravdu nadčasový, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jedinečný design, pěkná barva a realistické provedení vám zaručí, že dětskému dřevěnému xylofonu Janod neodolá žádný malý hudebník nebo hudebnice.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Hudební nástroje Janod přispívají k rozvoji hudebního sluchu a hudebního talentu vašich ratolestí. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je francouzská firma zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • malý dřevěný xylofon s paličkami
  • rozměry 13,5*14,5*13,5 cm
  • v bílé barvě
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí hudební sluch, smysl pro rytmus, jemnou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost, kreativitu
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13,5*14,5*3,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...