Dřevěný tahací vozík Medvěd Janod s vkládacími kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěný vozík na tahání Medvěd s vkládacími kostkami ze série hraček Zigolos je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Touto zajímavou hračkou z dílny francouzských designérů děťátko získá tahací hračku v podobě bílého medvěda s vozíkem na šňůrce a zároveň u dětí oblíbenou vkládačka s 5 barevnými kostkami v různých tvarech. Tahací hračka medvěd s vkládacími kostkami v pastelových barvách má rozměr 18*16*14 cm, modro-bílé provedení a úžasný design, díky čemuž je to ideální dárek pro vaše nejmenší. Dřevěné kolečka na hračce zajistí hladkou jízdu na různých površích. Dopřejte děťátku tuto jedinečnou dřevěnou hračku.

Hračka dřevěný vozík na tahání Medvěd s vkládacími kostkami je upevněna na šňůrce, aby ji děťátko mohlo snadno chytit a vydat se s ní do světa. Děti si prostřednictvím ní rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, je to skvělý společník na objevování vnějšího, neznámého světa pro malé dobrodruhy a trávení chvil doma. Dřevěná hračka vozík na tažení je nadčasová hračka s unikátním francouzským designem, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Vymýšlením pohádkových příběhů pro veselé zvířátko se také rozvíjí dětská fantazie. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude tato dřevěná hračky od Janod dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí.

Dřevěná hračka francouzské značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Dřevěné hračky jsou vhodné pro dětičky od jednoho roku, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Vlastnosti

 • dřevěný vozík na tahání Medvěd s vkládacími kostkami
 • s dřevěnými kolečky
 • 5 barevných kostek různých tvarů
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
 • rozměr 18*16*14 cm
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, fantazii
 • děti se učí poznávat barvy, tvary
 • má zářivé barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18*16*14 cm
Rozměry balení20*17*18 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,7 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...