Dřevěný skládací vláček Happy Train Tender Leaf Toys 14dílná souprava s 3 vagony a geometrickými tvary od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěný skládací vláček Happy Train je vynikající hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Krásný skládací vláček nabídne dětem 3 vagony, které si budou moci libovolně doplňovat různými geometrickými útvary. Celá sada obsahuje až 14 dílů, se kterými si děti procvičí svoji zručnost a šikovnost, naučí se rozeznávat jednotlivé barvy a všestranně se rozvíjejí. Dřevěný vláček s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na doplňcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Skládací vláček vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si mohou zahrát na vlakové strojvůdce, postarají se o jeho naložení i vyložení. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Dřevěný skládací vlak okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří jedinečnou útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Jednotlivé dílky mohou bez obav zkoumat dotyky, uvědomují si nové tvary a barvy přirozeným hravým způsobem.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný skládací vláček
  • 14dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu45*8*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení10*8*35 cm
Celková délka45 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.