Dřevěný magnetický vlak Farma Story Set Janod s kravičkou od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěný magnetický vlak Farma Story Set Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Farmářský vlak s kravičkou patří do série hraček Story Train Set. Dřevěné hračky Story Set se dají libovolně doplňovat a kombinovat, a tak si děti mohou vybudovat vlastní malé městečko. Tři vagóny mezi sebou i k lokomotivě se připojují pomocí magnetů a děti si je mohou ukládat v libovolném pořadí podle vlastní fantazie. Dřevěný vláček Farma má i svého pasažéra - bílo-hnědou kravičku. Vláček ze dřeva a v zářivých barvách je vhodný pro hru dětí od 18 měsíců.

Povrchová úprava dřevěné hračky francouzské značky Janod je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka bude celá léta jako nová. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěné hračky Janod jsou vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Francouzská společnost Janod je známá pestrou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 32*3*8 cm
  • vhodná pro děti od 18 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • výjimečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu32*3*8 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...