Dřevěný vláček Farma Story Set Janod se 4 zvířátky od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček Farma se zvířátky francouzské značky Janod potěší dívky i chlapce od 18 měsíců. Farmářský vlak se zvířátky patří do série hraček Story Train Set, v rámci které je možné všechny dřevěné hračky doplňovat a vzájemně kombinovat, a tak si dítě může vybudovat vlastní malé městečko. Vláček ze dřeva veze za lokomotivou 3 vozy se zvířecími pasažéry. V dřevěných vagónky se veze kravička, oslík, kačenka a slepička. Vozy se upínají pomocí dřevěných kolíků a děti mohou jejich pořadí libovolně měnit dle své fantazie.

Děti se s dřevěným farmářským vláčkem mohou zahrát nejen doma, ale i venku, protože vpředu na lokomotivě je šňůrka, za kterou si děti mohou vláček táhnout za sebou. Povrchová úprava této krásné barevné dřevěné hračky je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka ze dřeva Janod bude celá léta jako nová. Dřevěný vláček Farma se zvířátky je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí a zaručeně potěší i vašeho drobečka.

Francouzská společnost Janod je známá pestrou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 48*5,6*10,5 cm
  • vhodná pro děti od 18 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • originální francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu48*6*16 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...