Dřevěný vláček se světlem a zvukem Color Train With Light and Sound Eichhorn vozy s 28 kostkami 31 dílů 59 cm délka od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček se světlem a zvukem Color Train od německé značky Eichhorn je fantastická didaktická hračka pro všechny chlapce a holčičky od 12 měsíců. Pestrobarevná lokomotiva s 2 vagóny a nákladem v podobě kostek různých tvarů a barev okouzlí děti na první pohled. Vláček dokáže vydávat zvuk a svítit, takže si děti zahrají na povolání strojvedoucích, přičemž se výborně zabaví při ukládání 28 kostek na přepravní vozy. Celá vlaková souprava je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk.

Dřevěný vláček přináší dětem originální spojení s přírodou a zároveň si hravým způsobem rozvíjejí představivost a jemnou motoriku při manipulaci s kostkami. Německá kvalita a špičkový vzhled dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s dřevěnými vláčky je pro děti příjemným relaxem, přičemž si hrají hry na technická povolání, přibližují se světu dospělých. Zlepšují si logické myšlení a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Učí se rozeznávat nové barvy a tvary, zlepšují si koordinaci ruka-oko. Celková délka vlakové soupravy je 59 cm a její součástí jsou i 2 baterie typu AAA/LR03.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení9*61*14 cm
Celková délka59 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,65 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.