Dřevěný vláček s kostkami Coloured Train Eichhorn lokomotiva s 2 vagony 7 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček s kostkami Coloured Train od německého výrobce Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pro všechny dětičky již od 12 měsíců. Barevná lokomotiva s úsměvem a 2 vagony a nákladem v podobě kostek různých tvarů a barev okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Krásná 7dílná vlaková souprava je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Přináší dětem originální spojení s přírodou a zároveň si hravým způsobem rozvíjejí svoji představivost a jemnou motoriku při vkládání kostek na správné místo ve vagónech.

Německá kvalita a špičkový vzhled dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s dřevěnými vláčky je pro děti příjemným relaxem, přičemž si hrají na povolání strojvedoucího a výpravčího, díky čemuž se přibližují světu dospělých. Zlepšují si logické myšlení a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Precizně zpracované díly zaručují dětem při hře bezpečnost, objevují nové barvy a tvary.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení9*43*13 cm
Celková délka42 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,66 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.