Dřevěný vláček s kostkami Color Small Train Eichhorn lokomotiva s 2 vagony 18 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček s kostkami Coloured Train od německé značky Eichhorn je vynikající hračka, se kterou si zahrají všechny děti již od 12 měsíců. Pestrobarevná lokomotiva s 2 vagóny a 15 kostkami různých tvarů a barev okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Krásná 18dílná vlaková souprava je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Přináší dětem originální spojení s přírodou a zároveň si hravým způsobem rozvíjejí svoji představivost a jemnou motoriku při vkládání kostek na správné místo ve vagónech. Celková délka vláčku je 41 cm.

Německý design ve spojení s krásnými barvami dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s dřevěnými vláčky představuje pro děti příjemný relax, přičemž si hrají na povolání strojvedoucího a výpravčího, díky čemuž se přibližují světu dospělých. Zlepšují si logické myšlení a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Precizně zpracované díly zaručují dětem při hře bezpečnost. Vláček ze dřeva vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, zahrají si s ním i další generace dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu41 cm
Výška sedací plochy44*37*33 cm
Celková délka41 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.