Dřevěný věšák strom s větvemi Forest Coat Stand Tender Leaf Toys s ptačím hnízdem

Popis produktu

Dřevěný věšák strom s větvemi Forest Coat je nádherný doplněk do každého dětského pokojíčku pro chlapce i holčičky již od 3 let. Vysoký věšák na podstavci navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyhotoven z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality a vytvarovaný do podoby stromu s větvemi, na které si děti zavěsí své oblečení. V jeho koruně čeká na dítě překvapení – najde tam obrázek hnízda s ptáčkem, díky čemuž se vytváří originální spojení s přírodou a v pokojíčku ještě útulnější atmosféra. Tento nadčasový doplněk potěší i další generace děti, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Využít ho mohou i na vytvoření kulisy při vyprávění příběhů o lesních zvířátkách a jejich dobrodružstvích.

Stromový věšák je produkt nejvyšší kvality, dá zkombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf Toys. Lesní věšák s britským designem má jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na jeho výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Pomůže dětem rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Rozměry věšáku jsou 35*29*107 cm, přičemž jeho celková výška je 107 cm, děti něj bez problémů dosáhnou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dětský věšák ze dřeva v podobě stromu
  • motiv hnízda s ptáčkem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu35*29*107 cm
Celková výška107 cm
Rozměry balení110*38*4 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné