Dřevěný dětský věšák Forest Squirrel Hooks Tender Leaf Toys s veverkou a 3 háčky

Popis produktu

Dřevěný věšák pro děti Forest je nádherným doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Věšák ze dřeva navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Věšák v jemné tyrkysové barvě je vyhotoven z prvotřídního dřeva, přičemž obsahuje 3 háčky, na které si děti zavěsí své oblečení. Nádherný věšák s figurkou veverky upoutá každé dítě, vytváří originální spojení s přírodou a vytvoří v pokojíčku útulnou atmosféru. Tento nadčasový doplněk potěší i další generaci dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Věšáček je produkt nejvyšší kvality, dá zkombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf. Pevný věšák s britským designem má jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na jeho výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Věšák se zvířátkem pomůže dětem s rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Jeho rozměry jsou 53*7*15 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný věšák pro děti
  • 3 háčky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu53*7*15 cm
Celková výška15 cm
Rozměry balení53*15*3 cm
Celková délka53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné