Dřevěný venkovský domeček pro panenku Cottontail Cottage Tender Leaf Toys 13 dílů se stylovým retro nábytkem výška 48 cm

Popis produktu

Dřevěný venkovský domeček pro panenku Cottontail Cottage od předních designérů hraček Tender Leaf, které navrhují přímo ve Velké Británii, je skvělou volbou pro děti od 3 let. Venkovský 2patrový domek v sobě skrývá 2 prostorné místnosti s okny a okenicemi v krásné růžové barvě. Na vchodových dveřích je nápis Cottontail Cottage, fasáda je ozdobena krásným zajíčkem, stromečkem a keři. Přední část domečku, spolu se střechou, se otevírá a umožňuje dětem snadný přístup do každého z pokojů, které si zařídí stylovým retro nábytkem. V nádherné 13dílné soupravě děti najdou charakteristické doplňky, které dotvářejí venkovský vzhled domečku – postel s přikrývkami, věšákovou stěnu, sporák, gauč, stůl, židle, šicí stroj, koberec s motivem zajíčků, lampičku, košík s mrkvičkami.

Krásný domek je v jemném růžovém provedení, zaujme zejména holčičky, ale zahrají si s ním i chlapci. Při výrobě bylo použito prvotřídní opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie domku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství klasického britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zkušení řemeslníci. Děti při hře s domečkem objeví množství kombinací, jakými se dá zařídit interiér, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. K domku se dají snadno dokoupit další doplňky, nábytek a postavičky.

Originální vzhled domku zapůsobí na děti příznivým dojmem a s radostí se pustí do vlastního projektu, díky kterému se stanou skutečnými interiérovými designéry. Pečlivě budou hledat nejlepší způsob, jak umístit nábytek do pokojů, přemýšlejí nad různými možnostmi, a tak si rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěný domeček Cottontail Cottage zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. S domečkem si budou vytvářet své vlastní příběhy o životě jeho obyvatel a vyprávět je svým sourozencům a kamarádům.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • venkovský dřevěný domeček pro panenky
  • 13dílná souprava s doplňky
  • 2pokojový včetně podkroví
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu44*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení44*14*47 cm
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle13
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.