Dřevěný tučňák Roly-Poly Janod houpací skládačka se zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná houpací skládačka Roly-Poly je nádherná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka je tvořena stojanem s navlékacím sloupkem, na který děti ukládají ostatní části a vytvoří tak kompletního tučňáka. Dřevěný tučňák pro děti se může houpat díky oválnému tvaru spodní části, při pohybu vydává pěkné zvuky. Dřevěná skládačka tedy děťátko zaujme nejen pestrými barvami, ale i pohybem a zvuky. Děti si prostřednictvím něj rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, rozvíjí se jejich logické myšlení a také sluch. Dřevěná houpací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše ratolesti s houpacím tučňákem Janod nikdy nebudou nudit. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo, Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa pestrou nabídkou originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná houpací hračka - tučňák
  • při pohybu vydává zvuky
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu9*9*14 cm
Celková výška14 cm
Rozměry balení9,7*9,7*18 cm
Hmotnost0,35 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné