Dřevěný topinkovač s avokádem Breakfast toaster set Tender Leaf Toys chleby, vajíčko a nádobí

Popis produktu

Dřevěný topinkovač s avokádem Breakfast Toaster set je moderní a nadčasová hračka z dílny britských designérů značky Tender Leaf Toys, která potěší všechny šikovné děti od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, hřejivé barvy probouzejí v dětech představivost a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží dřevěný topinkovač dlouhá léta a využije ji i další generace dětí. Je vynikajícím doplňkem k dětským obchůdkům, kuchyňkám a kavárnám, jednoduše všude, kde si děti rády hrají hry na povolání.

Topinkovač pro děti je vyroben z prvotřídního dřeva, takže si vaši malí neposedové zahrají s kvalitním přírodním materiálem. Šikovné děti se mohou těšit na množství doplňků a výbavy. Do topinkovače se vejdou 2 krajíčky dřevěného chleba, děti nastaví otočný knoflík ve tvaru ptáčka na příslušnou teplotu a mohou se těšit na chutné topinky. Jakmile jsou hotové, malí kuchaři je vyndají z topinkovače pomocí páčky na boční stěně topinkovače. Mohou si je potřít máslem, přičemž využijí dřevěný nožík a navrch si dají volské oko a avokádo. Součástí sady je také talířek a miska na máslo.

Designéři Tender Leaf Toys jsou známí produkty nejvyšší kvality. Jemné linie hračky a doplňků v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Snídaňová sada pro děti v sobě nese myšlenku jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti díky hře na kuchaře získávají prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Rozvíjejí si logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry produktu jsou 16*19*15 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový dřevěný topinkovač
  • praktická sada doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • špičková hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu16*19*15 cm
Rozměry balení20*10*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.