Dřevěný topinkovač s vajíčkem Toaster&Egg Tender Leaf Toys 14 doplňků s vyskakující topinkami

Popis produktu

Dřevěný topinkovač s vajíčkem Toaster & Egg je výborná volba pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na kuchaře. Bohatá 14dílná sada v sobě skrývá nádherný topinkovač, ze kterého dokáží vyskakovat topinky po zmáčknutí páčky, dvě topinky s nádobkou na med, talířek, vajíčko s podstavcem na loupání, nakrájené máslo v uzavíratelné dóze a příborový nožík. Na červeném topinkovači mohou děti během opékání topinek nastavit intenzitu teploty pomocí otočného knoflíku. Nadčasový topinkovač s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci, je to výborný doplněk k dřevěným dětským kuchyňkám.

Syté barvy a originální britský design na topinkovači s uměleckým motivem podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si připraví chutnou snídani s opékanými topinkami, které si namažou máslem a medem. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný topinkovač s doplňky
  • 14dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu21*8*11 cm
Celková výška11 cm
Rozměry balení20*10*20 cm
Celková délka21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...