Dřevěný tác s čajovou soupravou Tea Tray Tender Leaf Toys 12dílná souprava s čajníkem a koláči

Popis produktu

Dřevěný tác s čajovou soupravou představuje výbornou volbu pro všechny děti od 3 let. Krásný dřevěný tác a čajová souprava v pravém britském stylu obsahuje šálky s uměleckým obrázkem květinek, talířky pod šálky, sušenku, lžičku, koláček a čajník. S touto soupravou si děti zahrají na hostitele, nabídnou svým kamarádům a sourozencům chutný čaj. Nadčasovou čajovou sadu s doplňky navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design čajové sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se postarají o své hosty, dají si pravý anglický čaj o páté. Dřevěný tácek v nadčasovém designu má praktická držadla, umožňuje dětem snadnou manipulaci. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • čajová sada s dřevěným tácem
  • sada 12 doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu26*20*5 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Celková délka26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.