Dřevěný stůl obdélníkový na hraní Play Table Tender Leaf Toys s úložným prostorem s ptáčkem

Popis produktu

Dřevěný stůl na hraní Play Table je moderní dětský nábytek, který je jako stvořený pro chlapce i dívky od 3 let. Nadčasový stolek navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Stolek se 2 úložnými prostory potěší malé neposedy odnímatelnými víky, pod kterými se nacházejí přihrádky z pevného textilu. Děti si tam mohou uložit různé hračky, kostky a jiné drobnosti. Má odolné provedení z prvotřídního dřeva a stojí na masivních nohách, které zajišťují jeho vynikající stabilitu.

Stolek je vyhotovený z pečlivě opracovaného dřeva v jemných přírodních barvách. Jedno odnímatelné víko znázorňuje závodní dráhu, na níž se budou prohánět autíčka a na druhém víku je vyobrazený nádherný ptáček. Děti si tak mohou nejen zahrát na závodníky, ale také si budou vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách. Dřevěný stolek v pravém britském designu ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří útulnou atmosféru plnou radosti a zábavy. Stylový produkt vydrží dětem dlouhé roky a zahrají si s ním i další generace, přičemž se zalíbí nejen dětem, ale i jejich rodičům. Rozměry stolku jsou 100*70*35 cm.

Se špičkovým nábytkem si děti mohou hrát na různé profese, umělce a návrháře. Na stolku si mohou skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. Dětský stolek se dá kombinovat s dalším nábytkem od Tender Leaf a tak vytvořit dětem skutečně originální prostředí, ve kterém se mohou volně kreativně realizovat, popustit uzdu své fantazii a rozvíjet své talenty. S jedinečným nábytkem Tender Leaf, který v sobě nese hlubokou myšlenku britských tradic, objevují děti nekonečné množství dalších herních možností, přičemž zůstávají v kontaktu s přirozeným přírodním materiálem.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový dřevěný stolek
  • úložný prostor s 2 přihrádkami
  • nadčasový design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu100*70*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení107*77*8 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,1 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.