Dřevěný stůl pro děti Forest Table Tender Leaf Toys s úložným prostorem

Popis produktu

Dřevěný dětský stůl Forest je perfektní doplněk do dětského pokojíčku, který potěší chlapce i dívky od 3 let. Nadčasový stolek navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zručnými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Stolek s úložným prostorem potěší malé neposedy odnímatelnou centrální částí, pod kterou se nacházejí přihrádky, do kterých se dají uložit různé hračky, kostky, pera, omalovánky a jiné drobnosti. Má odolné provedení z prvotřídního dřeva a stojí na masivních nohách, které jsou ve spodní části rozšířené, a tak zajišťují jeho vynikající stabilitu.

Stolek je vyhotovený z pečlivě opracovaného dřeva v jemných přírodních barvách, díky kterým děti získají inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o kterých popovídají svým sourozencům a kamarádům. Dřevěný stoleček s pravým britským designem ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří domácí, útulnou atmosféru plnou radosti a zábavy. Nadčasový produkt vydrží dětem dlouhé roky a zahrají si s ním i další generace, přičemž se zalíbí nejen dětem, ale i jejich rodičům.

Se špičkovým nábytkem si děti mohou hrát na různé profese, umělce a návrháře. Na stolku si mohou skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. Dětský stolek se dá kombinovat s dalším nábytkem od Tender Leaf a tak vytvořit dětem skutečně originální prostředí, ve kterém se může volně kreativně realizovat, popustit uzdu své fantazii a rozvíjet své talenty. S jedinečným nábytkem Tender Leaf, který v sobě nese hlubokou myšlenku britských tradic, objevují děti nekonečné množství dalších herních možností, přičemž zůstávají v kontaktu s přirozeným přírodním materiálem.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový dřevěný stolek
  • úložný prostor s přihrádkami
  • nadčasový design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu56*56*45 cm
Výška pracovní plochy45 cm
Rozměry balení63*62*8 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.