Dřevěný dětský šatník Forest Clothes Rail Tender Leaf Toys s 3 ramínky a ptáčky

Popis produktu

Dřevěný šatník pro děti Forest Clothes Rail je vynikajícím doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Nádherný otevřený šatník navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Šatník v jemné béžové a tyrkysové barvě je vyhotoven z prvotřídního dřeva, přičemž obsahuje 3 ramínka s krásným motivem lišky, na které si děti pověsí své šaty a po bocích je vyzdoben nádhernými ptáčky. Šatník s pravým britským vzhledem působí v dětském pokoji opravdu útulně, upoutá nejen děti, ale i dospělé, je to nadčasový nábytek, který potěší i další generace dětí.

Dětský šatník ozdobí každý pokojíček, je to produkt nejvyšší kvality, díky kterému se vaše děti naučí pořádkumilovnosti a zároveň v nich přírodní motiv se zvířátky probouzí spojení s přírodou. Díky krásnému šatníku se v pokoji vytvoří domácká atmosféra, působí uklidňujícím dojmem a jeho jemné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva je bezpečný pro každé dítě a na výrobě šatníku se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Šatník ze dřeva pomáhá dětem s rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Využijí ho i sourozenci, každý může mít vlastní ramínko, mohou si vyprávět lesní příběhy o zvířátkách a tak si rozvíjet svou paměť a komunikační schopnosti. Nadčasový nábytek Tender Leaf podporuje zdravou dětskou zvědavost, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem. Rozměry produktu jsou 90*38*125 cm, vyznačuje se stabilitou a ve spodní části šatníku je prostor pro botičky a tenisky. Výborně ladí s dalším nábytkem od Tender Leaf, který naleznete v naší nabídce.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný šatník pro děti
  • 3 ramínky s motivem lišky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu90*38*125 cm
Celková výška125 cm
Rozměry balení133*46*6 cm
Celková délka90 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle4
Barvatyrkysová
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.