Dřevěný dětský šatník Forest Clothes Rail Tender Leaf Toys s 3 ramínky a ptáčky

Popis produktu

Dřevěný šatník pro děti Forest Clothes Rail je vynikajícím doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Nádherný otevřený šatník navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Šatník v jemné béžové a tyrkysové barvě je vyhotoven z prvotřídního dřeva, přičemž obsahuje 3 ramínka s krásným motivem lišky, na které si děti pověsí své šaty a po bocích je vyzdoben nádhernými ptáčky. Šatník s pravým britským vzhledem působí v dětském pokoji opravdu útulně, upoutá nejen děti, ale i dospělé, je to nadčasový nábytek, který potěší i další generace dětí.

Dětský šatník ozdobí každý pokojíček, je to produkt nejvyšší kvality, díky kterému se vaše děti naučí pořádkumilovnosti a zároveň v nich přírodní motiv se zvířátky probouzí spojení s přírodou. Díky krásnému šatníku se v pokoji vytvoří domácká atmosféra, působí uklidňujícím dojmem a jeho jemné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva je bezpečný pro každé dítě a na výrobě šatníku se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Šatník ze dřeva pomáhá dětem s rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Využijí ho i sourozenci, každý může mít vlastní ramínko, mohou si vyprávět lesní příběhy o zvířátkách a tak si rozvíjet svou paměť a komunikační schopnosti. Nadčasový nábytek Tender Leaf podporuje zdravou dětskou zvědavost, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem. Rozměry produktu jsou 90*38*125 cm, vyznačuje se stabilitou a ve spodní části šatníku je prostor pro botičky a tenisky. Výborně ladí s dalším nábytkem od Tender Leaf, který naleznete v naší nabídce.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný šatník pro děti
  • 3 ramínky s motivem lišky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu90*38*125 cm
Celková výška125 cm
Rozměry balení133*46*6 cm
Celková délka90 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle4
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.