Dřevěný řetízek na dudlík Bio 100% Natur Baby Pure Dummy Chain Eichhorn s korálky 19 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěný řetízek na dudlík Bio 100% Natur Baby od německého výrobce Eichhorn je skvělým doplňkem pro každé miminko již od narození. Stylový dřevěný řetízek sestává z dřevěných korálků z prvotřídního bukového dřeva různých tvarů a velikostí, které jsou velmi odolné, a jejich povrch je příjemný na dotek. Řetízek je vybaven praktickou šňůrkou, kterou snadno upevníte na dudlík a na druhé straně řetízku je praktický klip na šaty dítěte, takže bude mít dudlík vždy po ruce. Tento vynikající doplněk potěší chlapce i dívky a vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Dřevěný řetízek s korálky stimuluje pozornost a smysly vašich nejmenších, pomáhá jim poznávat nové tvary a barvy. Originální doplněk vytváří útulnou atmosféru. Jeho délka je 19 cm. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečný pro hru nejmenších dětí, nemusíte se bát dětského ochutnávání a kousání. Dudlík není součástí balení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu4*15*15 cm
Celková délka19 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,04 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.