Dřevěný řetízek na dudlík Baby HIPP Dummy Chain Eichhorn s korálky 19 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěný řetízek na dudlík Baby HIPP Dummy Chain od německé značky Eichhorn je skvělým doplňkem pro každé miminko již od narození. Stylový dřevěný řetízek se skládá z dřevěných korálků z prvotřídního bukového dřeva různých tvarů a velikostí, které jsou velmi odolné a jejich povrch je příjemný na dotek. Řetízek je vybaven šňůrkou, kterou snadno upevníte na dudlík a na druhé straně řetízku je praktický klip na šaty dítěte, takže bude mít dudlík vždy po ruce. Tento vynikající doplněk potěší chlapce i dívky a vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta. Řetízek na dudlík je oficiálně licencovaný produkt z nové kolekce ve spolupráci s prémiovou značkou HIPP, která se zaměřuje na výrobu dětského jídla v nejvyšší BIO kvalitě.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek. Dřevěný řetízek s korálky a jemným plyšovým lístkem stimuluje pozornost a smysly vašich nejmenších, pomáhá jim poznávat nové tvary a barvy. Originální doplněk působí na děti uklidňujícím dojmem, vytváří útulnou atmosféru. Jeho délka je 19 cm. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí, nemusíte se bát dětského ochutnávání a kousání. Dudlík není součástí balení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Celková délka19 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.