Dřevěný pracovní vozík Redmaster Bricolo Janod magnetický s 25 doplňky

Popis produktu

Janod dřevěný magnetický pracovní vozík Redmaster Bricolo je krásná dřevěná hračka vhodná pro kluky od 1 do 4 let. Dřevěný vozík, který je zároveň chodítko pro děti, poslouží jako opora při prvních krocích dětí a ještě je i úžasně zabaví. Dřevěná hračka je ideální dárek pro malé mistry, kteří rádi pomáhají svým rodičům v dílně nebo kdekoli v domě. Pracovní vozík pro chlapce přichází v pěkném červeno-žlutém barevném provedení, s 25 doplňky, ke kterým patří šrouby, matice, různé dřevěné a magnetické nástroje. Dětský dřevěný vozík je nadčasová dřevěná hračka, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý mistr či taťkův pomocník.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné nástroje Janod navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou pohybovou dovednost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je francouzská firma zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěný magnetický vozík na kolečkách
 • rozměry 36*33*43 cm
 • v pěkném barevném provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 1 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, posiluje svalstvo na rukou
 • děti se učí na co slouží pracovní nástroje a jak se používají
 • opora při prvních krocích děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • atraktivní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu36*33*43 cm
Celková výška43 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.