Dřevěný pracovní vozík Redmaster Bricolo Janod magnetický s 24 doplňky

Popis produktu

Janod dřevěný magnetický pracovní vozík Redmaster Bricolo je úžasná dřevěná hračka vhodná pro kluky od 1 do 4 let. Dřevěný vozík, který je zároveň chodítko pro děti, poslouží jako opora při prvních krůčcích vašich ratolestí a ještě je i úžasně zabaví. Dřevěná hračka je skvělá pro malé mistry, kteří rádi pomáhají se svým tatínkem v dílně nebo kdekoli v domě. Pracovní vozík pro kluky přichází s 24 doplňky, ke kterým patří šrouby, matice, různé dřevěné a magnetické nástroje. Vnitřek vozíku se dá využít jako úložný prostor pro jiné hračky, magnetické stěny zajistí, že z něj nevypadnou pracovní nástroje chlapců. Dětský dřevěný vozík je nadčasová dřevěná hračka, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý mistr či taťkův pomocník.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné nástroje Janod navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou pohybovou dovednost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970 a zařadila se k předním společnostem, které se věnují vývoji prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

 • dřevěný magnetický vozík na kolečkách s 24 doplňky
 • rozměry 33*23*46 cm
 • v pěkném barevném provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 1 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, posiluje svalstvo na rukou
 • děti se učí jak fungují šrouby a matice
 • opora při prvních krocích děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu33*23*46 cm
Celková výška46 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné