Dřevěný plážový bar na kolečkách navrhli špičkoví návrháři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Bar s nápoji představuje perfektní dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Retro dřevěný bar v zeleném provedení poskytne dětem dostatek prostoru pro kreativní seberealizaci. K dispozici budou mít dřevěné sklenice s ozdobami, plátky citronu, melounu, odšťavňovač na citron, repliku pomerančového džusu, různé ozdoby na sklenice a zásobník s ledovými kostkami a kleštěmi. Děti se hravým způsobem naučí připravovat nápoje jako skuteční barmani, rozvíjejí si jemnou motoriku, fantazii a představivost.
Dřevěný plážový bar je vybaven praktickým držadlem a díky 2 velkým kolečkům lze snadno přesouvat. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny doplňky, ve vrchní části je ozdoben markýzou. Děti potěší také tabulka na psaní křídou, která je umístěna v zadní a boční straně plážového vozíku s barem, na kterou mohou psát různá oznámení křídou (není součástí balení. Při výrobě bylo použito kvalitní ošetřené dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt prvotřídní kvality. Děti při hře s plážovým barem objeví spoustu herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor pro realizaci svých kreativních nápadů. Rozměry produktu jsou 61*30*94 cm.
Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

| Věk | Od 3 let |
| Rozměry produktu | 61*30*94 cm |
| Výška pracovní plochy | 51 cm |
| Rozměry balení | 45*71*9 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | zelená |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...