Dřevěný pes Pull Along Janod na tahání se zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěný pes na tahání Pull Along je pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěný pejsek má krásné bílo-hnědé barevné provedení se šňůrkou, na které je zavěšena malá kostička, děti si tak hračku mohou chytit a vydat se s ní na cesty. Hračka ze dřeva má rozměry 12*7*9,5 cm, při tažení vydává zvuky. Kolečka hračky jsou vyrobeny z gumového materiálu a tak je zajištěna plynulá jízda na jakémkoliv povrchu. Děti si prostřednictvím tahací hračky rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, je to ideální společník na hraní se venku na čerstvém vzduchu. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše ratolesti s pejskem Janod nikdy nebudou nudit. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo, Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa rozmanitou nabídkou originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná hračka na tahání - pejsek
 • při pohybu vydává zvuky
 • rozměry 12*7*9,5 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
 • děti se učí poznávat barvy, tvary
 • skvělá na procházky venku, aby se děti nenudili
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12*7*9,5 cm
Celková výška9.5 cm
Rozměry balení14,5*8*14 cm
Hmotnost0,3 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné