Dřevěný obchod Farmer's Market Stall Tender Leaf Toys 15dílná souprava s ovocem a zeleninou

Popis produktu

Dřevěný obchod Farmer's Market Stall je vynikající hračka pro všechny děti od 3 let. Originální obchůdek navrhli přední designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Dřevěný obchod v nádherném zeleném provedení v sobě nese nadčasový britský design, vytvoří při hře na prodavače realistickou atmosféru a krásně malovaná sada ovoce a zeleniny si jistě najde svého zákazníka, který si nákup vezme domů v plátěné nákupní tašce. Dětský farmářský obchůdek je vyroben z prvotřídního dřeva, je stabilní a vydrží chlapcům a dívkám dlouhá léta, přičemž si s ním zahrají i další generace dětí.

Malí obchodníci si mohou své zboží vystavit v 4 přihrádkách, obchod má ve vrchní části vyvěšenou textilii s uměleckými motivy ovoce a zeleniny. Na boční straně má prodavač možnost zavěšení nákupní tašky na háček. Celá 15dílná sada představuje to nejlepší řešení pro děti, které si rády hrají hry na povolání. Dřevěný obchod jim umožní zahrát si na prodavače, obchodníky a farmáře zároveň, neboť budou prodávat své vlastní vypěstované plodiny. Dítě si při hře tříbí představivost, pochopí základy poptávky a nabídky, porozumí financím a naučí se vážit si peněz a bude s nimi rozumně zacházet.

S touto skvělou nadčasovou hračkou si zahraje několik děti, kamarádi i sourozenci, kteří si budou potřebovat nakoupit ovoce a zeleninu. Malí obchodníci a zákazníci mohou smlouvat o cenu, rozvíjejí si logické myšlení, koncentraci a také komunikační a jazykové schopnosti. Na výrobě dřevěného obchodu s doplňky se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi, a tak dítě získá produkt nejvyšší kvality z přírodního materiálu, který v sobě nese poselství britských tradic, které mu pomáhají i při formování osobnosti a zároveň se učí spoléhat na své síly. Hladký povrch ošetřeného dřeva a množství doplňků vedou děti k objevování nových věcí, manipulací s dřevěnými hračkami zkoumají přírodní materiál, a tak si rozvíjejí hmatovou citlivost, jemnou motoriku a zručnost.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný obchůdek s ovocem a zeleninou
  • 15dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu36*34*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení28*7*56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle15
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.