Dřevěný obchod s lampami General Stores Tender Leaf Toys s taškou a poličkami

Popis produktu

Dřevěný obchod s lampami General Stores představuje skvělou hračku pro chlapce a dívky od 3 let. Originální obchůdek navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Dřevěný obchod v klasickém přírodním provedení v sobě nese nadčasový britský design, vytvoří při hře na prodavače realistickou atmosféru, kterou umocní i 3 žárovky visící ve vrchní části obchůdku. Zákazníci se potěší plátěné nákupní tašce s názvem General Stores, která se dá jednoduše zavěsit na boční straně obchůdku. Dětský obchůdek bez příslušenství je vyroben z prvotřídního dřeva, je stabilní a vydrží chlapcům a dívkám dlouhá léta, přičemž si s ním zahrají i další generace dětí.

Malí obchodníci si mohou své zboží vystavit v 6 přihrádkách, obchod má ve vrchní části ochrannou látkovou stříšku proti slunečním paprskům. Systém 2 dlouhých poliček a 2 mini poliček poslouží k uložení dalšího zboží, děti se potěší i 2 přenosným stojanům, které se dají využít i při jiných obchůdcích Tender Leaf Toys. Zboží větších rozměrů lze umístit do největší přihrádky těsně nad zemí, na uzeniny, které je třeba zavěsit, poslouží 3 háčky pod stříškou. Dřevěný obchod jim umožní zahrát si na prodavače a obchodníky zároveň, neboť budou prodávat a vyjednávat tu nejlepší cenu. Dítě si při hře tříbí představivost, pochopí základy poptávky a nabídky, porozumí financím a naučí se vážit si peněz a bude s nimi rozumně zacházet.

S touto skvělou nadčasovou hračkou si zahraje několik děti, kamarádi i sourozenci, kteří si budou potřebovat nakoupit různé zboží. Malí obchodníci a zákazníci mohou smlouvat o cenu, rozvíjejí si logické myšlení, koncentraci a také komunikační a jazykové schopnosti. Na výrobě dřevěného obchodu se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi, a tak dítě získá produkt nejvyšší kvality z přírodního materiálu, který v sobě nese poselství britských tradic, které mu pomáhají i při formování osobnosti a zároveň se učí spoléhat na své síly. Hladký povrch ošetřeného dřeva vede děti k objevování klasického přírodního materiálu, rozvíjejí si hmatovou citlivost, jemnou motoriku a dovednosti.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný obchůdek bez zboží a potravin
  • propracovaný poličkový systém
  • přenosné platformy-stojany
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu57*52*83 cm
Celková výška83 cm
Rozměry balení79*6*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,78 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.