Dřevěný lesní obchod s divadlem Woodland Stores and Theatre Tender Leaf Toys s loutkami a taškou

Popis produktu

Dřevěný lesní obchod s divadlem Woodland Stores and Theatre je nádherná a nadčasová hračka, kterou potěšíte každé kreativní a neposedné dítě od 3 let. Obchůdek s divadlem se vyznačuje pravým britským designem, působí útulným dojmem, je propracovaný do nejmenších detailů. Jemné a zároveň syté barvy a krásné obrázky zvířátek zaujmou chlapce a dívky, vytvoří v dětském pokojíčku kouzelnou atmosféru plnou radosti a zábavy. Z jedné strany multifunkční hračky si děti zahrají na šikovné obchodníky a po práci se naplno ponoří do světa loutkového divadla, během kterého vytvoří poutavé představení pro své kamarády, sourozence nebo rodiče.

Obchůdek má čelní štít s nápisem Woodland Stores s motivem listnaté koruny a nádhernou běžící veverkou. Boční sloupky jsou ve tvaru kmenů s krátkými větvičkami, na kterou si mohou zavěsit tabulku ve tvaru lesního žaludu, na kterou si mohou napsat otevírací hodiny. Pod výdejním pultem se nacházejí otevíratelná dvířka s malovaným obrázkem lesních zvířátek, za kterými se skrývá úložný prostor pro potraviny a jiné doplňky, ze kterých si může zákazník vybírat. Zboží na prodej lze umístit na poličkách, které jsou umístěny na dvířkách z vnitřní strany. Vnitřní prostor je bohatě ozdobený obrázky kompotů, džemů, sardinek, ptáčky, košíkem s hříbky a jahůdkami, takže v dětech plně probouzí fantazii a představivost. Zákazníky potěší nákupní taška, která po sestavení vypadá jako krásná jahoda. Po ukončení pracovní doby oznámí prodavač zavření obchůdku červeným závěsem s nápisem CLOSED, který lze stáhnout dolů až po výdejní pult. Potraviny, kuchyňská váha a boxy na jídlo nejsou součástí balení, ale dají se samostatně dokoupit.

Z druhé strany obchůdku je na vývěsním štítu nápis Woodland Theatre a přední čelo je ozdobené tmavším, sytým obrázkem z nočního představení v lese, na kterém dominují zvědavá zvířátka – liška, zajíček, veverka, ptáček a nechybí ani ježek. Chlapci i dívky mají možnost vytvořit vlastní divadelní představení, ukázat své divadelní schopnosti a vyjadřovací dovednosti při vyprávění pohádek. Výborně jim přitom pomohou 2 loutky, které si natáhnou na ruce – červená Karkulka a bílý králíček, které budou hlavními hrdiny jejich příběhů. Pohyby rukou a prstů budou znázorňovat děj, emoce postaviček a všechny nečekané zvraty. Tato hra je vhodná i pro více dětí, přičemž dvě děti mohou hýbat s postavičkami a zároveň mohou mít samostatného vypravěče příběhu, jehož může zastoupit sourozenec, kamarád, ale i rodič. Po ukončení představení se jako v každém správném divadle dá stáhnout divadelní opona a malí herci dostanou zasloužený potlesk.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemné linie obchůdku a divadla v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství tradičního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají podíl i zkušení řemeslníci. Děti při hře na obchodníky a loutkové herce objevují množství herních kombinací, které mohou při hře využít, obchůdek si mohou doplňovat různým příslušenstvím a doplňky, a také si mohou do divadla doplnit i další krásné loutky, vymýšlejí nové divadelní hry. Tímto způsobem se učí spoléhat samy na sebe, realizují své sny a nebojí se improvizace. Rozměry produktu jsou 75*25*110 cm.

Díky designérům Tender Leaf Toys se můžete spolehnout na to, že si vaše děti hrají s hračkami, které jsou nositeli originálnosti a nevšednosti. Hravou formou si rozvíjejí logické myšlení a představivost, fantazii a kreativitu. Lesní motivy dřevěných hraček v nich probouzejí zájem o přírodu, naučí se vážit si svých věcí a rozvíjejí svou osobnost. Spojení světa obchodu a divadla je vyvážený a originální způsob, jakým se děti přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a zároveň si zachovávají veselou povahu. S touto jedinečnou hračkou budou děti smysluplně trávit volný čas, spolu se svými kamarády a rodinou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • multifunkční dřevěný obchůdek s divadlem
  • oboustranný
  • sada obsahuje 2 loutky, nákupní tašku, tabulku na psaní
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu75*25*110 cm
Celková výška110 cm
Rozměry balení77*55*7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost10,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.