Dřevěný nábytek do ložnice Dovetail Bedroom Set Tender Leaf Toys 9dílná souprava s komplet vybavením a doplňky

Popis produktu

Dřevěný nábytek do ložnice v domečku Dovetail je vynikající sada nábytku a doplňků, která je vhodná pro každé dítě od 3 let, které potřebuje zařídit ložnici v domečku pro panenky. Zařízení navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem nádherně vypracované doplňky z prvotřídního dřeva. Bohatá 9dílná sada se pyšní pravým britským designem v jemných a zároveň sytých barvách, které vytvoří při hře na interiérové návrháře fantastickou atmosféru, plnou kreativní zábavy

Malé hospodyňky si ložnici vybaví realistickou dvoulůžkovou postelí, nočním stolkem s lampičkou, nádherným růžovým šatní skříní se dvěma dvířky, kosmetickým stolkem se zrcadlem a židličkou, křesílkem s polštářem s motivem ptáčka a oválným koberečkem. Prvotřídní kvalita malovaného zařízení do kuchyně nadchne chlapce i dívky, zabaví je na dlouhá léta, je to skvělá volba k domečkům Tender Leaf Toys, které si mohou děti libovolně zařizovat podle svých představ. 

Malí návrhái si s novým nábytkem užijí množství zábavy, přičemž objevují nové způsoby hraní a vylepšení, jak zařídit jednotlivé pokoje v domečku, a tak budou smysluplně trávit svůj volný čas. Interiérové návrhářství se pro děti stane oblíbenou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. S doplňky si vydrží hrát dlouhé hodiny, nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a nese v sobě pravý britský design, který působí nesmírně útulně a domácky. Panenka není součástí balení.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná 9dílná sada doplňků a nábytku do ložnice
  • vhodné k dětským domečkům
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu33*15*14 cm
Celková výška14 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle9
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.