Dřevěný nábytek pro školáka Dolls House Study Furniture Tender Leaf Toys s komplet vybavením a doplňky

Popis produktu

Dřevěný nábytek pro školáka Study Furniture představuje nadčasovou sadu dřevěného nábytku a doplňků, která potěší každé dítě od 3 let, které zařizuje svůj oblíbený domeček pro panenky. Studentský nábytek navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zručnými řemeslníky přinášejí dětem nádherně vypracované doplňky z prvotřídního dřeva. Bohatá sada doplňků se pyšní pravým britským designem v jemných a zároveň sytých barvách, které vytvoří při hře na interiérové návrháře fantastickou atmosféru, plnou kreativní zábavy.

Na děti čeká roztahovací pohovka s matrací a 2 polštáři, psací stůl s notebookem a 4 knihami, držák na mobil, otočná kancelářská židle, retro lampička, květináč s květinou, kytara pro šikovného muzikanta, věžní hodiny, lenoška, stojan na malování s obrazem a samozřejmě designový růžový koberec, na kterém si může pospat krásná dřevěná kočička. Nejvyšší kvalita malovaného zařízení do domečku pro panenky nadchne chlapce i dívky, zabaví je na dlouhá léta, je to skvělá volba k domečkům Tender Leaf Toys, které si mohou děti libovolně zařídit podle svých představ.

Budoucí designéři a architekti si s novým nábytkem užijí množství zábavy, přičemž objevují nové způsoby hraní a vylepšení pokojů v domečku, a tak budou smysluplně trávit svůj volný čas. Interiérové návrhářství se pro děti stane oblíbenou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. S doplňky si vydrží hrát dlouhé hodiny, nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a nese v sobě originální britský design, který působí nesmírně útulně a domácky. Panenky nejsou součástí balení.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná sada doplňků a nábytku pro školáka
  • vhodná k dětským domečkem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • panenka není součástí balení
  • pro děti od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu43*15*15 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,88 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.