Dřevěný nábytek do obývacího pokoje Dovetail Sitting Room Set Tender Leaf Toys 14dílná souprava s komplet vybavením a doplňky

Popis produktu

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje na domečku Dovetail je krásná sada nábytku a doplňků, která je vhodná pro každé dítě od 3 let, které potřebuje zařídit obývák v domečku pro panenky. Zařízení navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zručnými řemeslníky přinášejí dětem nádherně vypracované doplňky z prvotřídního dřeva. Bohatá 14dílná sada se pyšní pravým britským designem v jemných a zároveň sytých barvách, které vytvoří při hře na interiérové návrháře fantastickou atmosféru, plnou kreativní zábavy.

Obývák si šikovné děti zařídí krásným stolkem s čajovou sadou na tácku, růžovým křeslem a pohovkou s polštáři, trendy lampou, krbem s polínky, vázou s květinami, televizorem na nízkém stolku, a chybět nesmí ani velká knihovna s knihami, vázami a soškou ptáčka. Nejvyšší kvalita malovaného zařízení do obýváku nadchne chlapce i dívky, zabaví je na dlouhá léta, je to skvělá volba k domečkům Tender Leaf Toys, které si mohou děti libovolně zařizovat podle svých představ.

Malí designéři a návrháři si s novým nábytkem užijí množství zábavy, přičemž objevují nové způsoby hraní a vylepšení, jak zařídit jednotlivé pokoje na domečku, a tak budou smysluplně trávit svůj volný čas. Interiérové návrhářství se pro děti stane oblíbenou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. S doplňky si vydrží hrát dlouhé hodiny, nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a nese v sobě pravý britský design, který působí nesmírně útulně a domácky. Panenky nejsou součástí balení.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná 14dílná sada doplňků a nábytku do obývacího pokoje
  • vhodné k dětským domečkům
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu25*25*16 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvamodrá,ružová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.