Dřevěný mixér Fruity Blender Tender Leaf Toys s kelímkem, ovocem a kostky ledu

Popis produktu

Dřevěný mixér Fruity Blender od britských designérů značky Tender Leaf Toys je nadčasový dárek pro všechny kuchtíky a kuchařky od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, hřejivé barvy probouzejí v dětech kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží dřevěný mixér s doplňky dlouhá léta a využije ji i další generace dětí. Je vynikajícím doplňkem k dětským obchůdkům, kuchyním a kavárnám, jednoduše všude, kde si děti rády hrají hry na povolání.

Mixér pro děti je vyroben z prvotřídního dřeva, takže si vaši malí rošťáci zahrají s kvalitním přírodním materiálům. Šikovné děti se mohou těšit na množství doplňků a výbavy. Dětský mixér má odnímatelný kryt ozdobený jahůdkou, takže kuchaři mohou bez obav naplnit mixér s dřevěným ovocem, mezi nimiž je banán, jablíčko, jahůdka a pomeranč. Nakrájet ovoce na kousky mohou dřevěným nožíkem a vařečkou všechny ingredience promíchají. Pro milovníky chladných nápojů jsou přiloženy i kostky ledu. Jakmile bude nápoj hotový, tak si ho mohou děti vychutnat v krásném a veselém žlutém kelímku s červeno-bílým pruhovaným brčkem.

Britská společnost přináší dětem produkt nejvyšší kvality. Jemné linie hračky a doplňků v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Smoothie sada pro děti v sobě nese myšlenku jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti díky hře na barmany získávají prostor seberealizaci a kreativní činnost. Rozvíjejí si logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry produktu jsou 22*23*22 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový dřevěný mixér
  • bohatá sada doplňků s ovocem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • špičková hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu22*23*22 cm
Rozměry balení14*12*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.