Dřevěný mixér se zvuky Baker's Mixing Tender Leaf Toys 7dílná sada s kuchyňským nádobím a koláči

Popis produktu

Dřevěný mixér Baker's Mixing byl navržen designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté barvy na mixéru působí na děti útulným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ho i další generace dětí. Sada 7 doplňků připraví dětem hodiny skvělé zábavy.

Dřevěný mixér s nádobou na míchání má pohyblivé rameno, díky kterému se dokáže zvedat, otočný knoflík vydává mechanické zvuky a dítě se tak může těšit na skutečně realistický zážitek. Součástí sady je i váleček na těsto, dřevěný tácek, vařečka a nechybí ani dva koláčky. Děti si s touto sadou zahrají hru na pekaře, spolu se svými kamarády se naučí připravovat těsto, rozválet ho s válečkem a připravit chutné dobroty. Při manipulaci s dřevěnými dílky si procvičují jemnou motoriku, zároveň si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Mixér s uměleckým motivem v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Mixér s doplňky pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s mixérem objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný mixér se zvuky
  • 7 doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu22*12*21 cm
Rozměry balení22*13*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle7
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...