Dřevěný mixér s ovocem Smoothie Maker Tender Leaf Toys 11dílná souprava se sklenicí

Popis produktu

Dřevěný mixér s ovocem Smoothie Maker byl navržen předními designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté barvy na mixéru působí na děti příjemným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ho i další generace dětí.

Kromě nádherného dřevěného mixéru s poklicí se děti mohou těšit na velkou dřevěnou sklenici ozdobenou jahůdkou, krabičku mléka, vařečku, nožík, jahodu, citron a jablíčko, které se dají rozdělit na poloviny. Děti si s touto vynikající sadou zahrají hru na barmana, spolu se svými kamarády se naučí připravovat chutné smoothie nápoje. Při manipulaci s dřevěnými dílky si procvičují jemnou motoriku, zároveň si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Mixér s uměleckým motivem v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Mixér s doplňky pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s mixérem objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný mixér s ovocem a sklenicí
  • 11 doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu14*11*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení14*12*26 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků11
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné