Dřevěný metr na stěnu Sophie la Girafa Janod dekorace

Popis produktu

Janod dřevěný metr na zeď Sophie La Girafe je krásný doplněk do pokoje dítěte vhodný pro všechny děti, které chtějí vědět jak rychle rostou. Metr na stěnu pro děti má veselý motiv safari spolu s pěti zvířátky, které se dají přesouvat nahoru a dolů po metru a dítě si tak může značit kolik vyrostlo za jistý čas. Jsou tam veselé zvířátka: želva, kočička, medvídek, ptáček a myška, pamětlivo žirafu. Kromě praktického významu má metr do dětského pokoje i dekorativní funkci, protože je to zároveň pěkný barevný obraz, který oživí a rozveselí každý dětský pokoj. Je to nadčasová dekorace, která bude pěkná a atraktivní i několik generací, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Už nikdy nebudete muset značit výši svých ratolestí na dveře, protože metr na stěnu pro děti vám poslouží lépe a dá se využít při více generací. Veselá dekorace na zeď nesmí chybět v žádném dětském pokoji kvůli svou jedinečnému designu, veselým barvám a praktickému využití. Dřevo na hračkách a dekoracích Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je inspirovaný francouzským designem, zabývající se výrobou kvalitních dřevěných hraček a doplňků pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná dekorace do dětského pokoje
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů, barev a laků
  • vhodná na stěnu do každého dětského pokoje
  • rozměry 20*2*92 cm
  • zvířátka připevněné na metru se dají posouvat a tak je možné sledovat růst dítěte za delší období
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*2*92 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné