Dřevěný městský domeček pro panenku Foxtail Villa Tender Leaf Toys 12 dílů vybavený nábytkem výška 71 cm

Popis produktu

Dřevěný městský domeček pro panenku Foxtail Villa od špičkových designérů hraček Tender Leaf, které navrhují přímo ve Velké Británii potěší každé dítě od 3 let. Stylový a vysoký 3patrový domeček v sobě skrývá až 3 prostorné pokoje, které mají nádherné vzorované podlahy. Okna na pokojích se dají otevírat, stejně jako vchodové dveře v příjemně růžové barvě a na fasádě domku děti objeví hezké květináče, stromeček, keř a samozřejmě nechybí ani veselá liška. Část střechy je odnímatelná a přední část domu se otevírá do jedné strany, takže má dítě snadný přístup do všech jeho částí, které si může vybavit dřevěným nábytkem a doplňky. V této úžasné 12dílné soupravě najdou děti i moderní gauč, židli, stůl, sporák, dřez, postel s přikrývkou, šatník, lampu, vybavení do koupelny a nechybí ani splachovací záchod.

Nádherný domek je v jemném béžovém provedení, zaujme holčičky i kluky. Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie domku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství klasického britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zkušení řemeslníci. Děti při hře s domečkem objeví množství kombinací, jakými se dá zařídit interiér, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. K domečku se dají snadno dokoupit další doplňky, nábytek a postavičky.

Specifické kouzlo domečku zapůsobí na děti příznivým dojmem a s radostí se pustí do vlastního projektu, díky kterému se stanou skutečnými interiérovými designéry. Pečlivě budou hledat nejlepší způsob, jak umístit nábytek do pokojů, přemýšlejí nad různými možnostmi, a tak si rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěný domeček Foxtail Villa zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. S domečkem si budou vytvářet své vlastní příběhy o životě jeho obyvatel a vyprávějí je svým sourozencům a kamarádům.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • prostorný a stylový dřevěný domeček pro panenky
  • 12dílná souprava s doplňky
  • 3pokojový včetně podkroví
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu44*38*71 cm
Celková výška71 cm
Rozměry balení74*53*11 cm
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.